19α ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ - ΛΑΜΙΑ 25-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

19α ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ - ΛΑΜΙΑ 25-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016
ΟΜΑΔΑ ΛΑΜΙΑΣ

Σάββατο, 25 Ιουνίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ


Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1
A1
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
2
A2
ΞΑΝΘΗ
3
A3
ΚΑΒΑΛΑ
4
A4
ΒΕΡΟΙΑ
5
A5
ΚΟΖΑΝΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ  25/6/16
1ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
  ΡΕΠΟ  ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 
 17.30
 ΚΟΖΑΝΗ
 ΒΕΡΟΙΑ
0 - 0
 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 
 19.15
 ΞΑΝΘΗ
 ΚΑΒΑΛΑ
3 - 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/6/2016
2ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
   ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
  ΡΕΠΟ ΞΑΝΘΗ

 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 9.00
 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
 ΚΟΖΑΝΗ
5 - 1
 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 
 10.30
 ΒΕΡΟΙΑ
 ΚΑΒΑΛΑ
1 - 1

     ΚΥΡΙΑΚΗ  26/6/16
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
  ΡΕΠΟ   ΒΕΡΟΙΑ

 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 17.30
 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
 ΞΑΝΘΗ
1 - 0
 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 19.15
 ΚΑΒΑΛΑ
 ΚΟΖΑΝΗ
1 - 0

 ΔΕΥΤΕΡΑ  27/6/2016
4ο ς  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
  ΡΕΠΟ  ΚΑΒΑΛΑ

 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
9.00
 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
 ΒΕΡΟΙΑ
1 - 1
 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 10.30
 ΚΟΖΑΝΗ
ΞΑΝΘΗ
0 - 4



 ΔΕΥΤΕΡΑ 27/6/2015
5ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
   ΡΕΠΟ  ΚΟΖΑΝΗ

 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 17.30
ΞΑΝΘΗ
 ΒΕΡΟΙΑ
3 - 0
 ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
 19.15
ΚΑΒΑΛΑ
 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
1 - 3



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄  ΟΜΙΛΟΥ


ΟΜΑΔΑ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΒΑΘΜΟΙ
 1ος 
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
10 - 2
10
 2ος
ΞΑΝΘΗ
10 - 4
7
 3ος
ΚΑΒΑΛΑ
6 - 7
5
 4ος
ΒΕΡΟΙΑ
2 - 5
3
 5ος
ΚΟΖΑΝΗ
1 - 10
1




Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
 1
 B1
ΤΡΙΚΑΛΑ
 2
 B2
ΠΡΕΒΕΖΑ
 3
 B3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
 4
 B4
 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ
 5
 B5
ΛΑΜΙΑ 

 ΣΑΒΒΑΤΟ  25/6/16 
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
ΩΡΑ 
  ΡΕΠΟ      ΛΑΜΙΑ

 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 17.30
 ΠΡΕΒΕΖΑ
 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ
1 - 3
 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 19.15
 ΤΡΙΚΑΛΑ
 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 0

  ΚΥΡΙΑΚΗ 26/6/2016
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
ΩΡΑ 
 ΡΕΠΟ     ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ

 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 9.00
ΛΑΜΙΑ
   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 - 0
 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
10.30
ΤΡΙΚΑΛΑ
   ΠΡΕΒΕΖΑ
2 - 1

 ΚΥΡΙΑΚΗ  26/6/16
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
 ΡΕΠΟ    ΠΡΕΒΕΖΑ

 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 17.30
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ
1 - 1
 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 19.15
 ΛΑΜΙΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ
0 - 3

 ΔΕΥΤΕΡΑ  27/6/2016
  4ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
 ΡΕΠΟ     ΤΡΙΚΑΛΑ

 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
9.00
ΠΡΕΒΕΖΑ
 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2 - 1
 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
10.30
   ΛΑΜΙΑ
 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ
3 - 1



   ΔΕΥΤΕΡΑ 27/6/2015
  5ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
 ΓΗΠ.
 ΩΡΑ 
ΡΕΠΟ     ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 17.30
 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΦΛΩΡΙΝΑ
0 - 1
 ΔΑΚ  ΛΑΜΙΑΣ
 19.15
  ΛΑΜΙΑ
 ΠΡΕΒΕΖΑ
3 – 0 AA



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄  ΟΜΙΛΟΥ


ΟΜΑΔΑ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΒΑΘΜΟΙ
 1ος 
ΤΡΙΚΑΛΑ
7 - 2
9
 2ος
ΛΑΜΙΑ
9 - 4
9
 3ος
ΚΑΣΤΟΡΙΑ -ΦΛΩΡΙΝΑ
8 - 5
7
 4ος
ΠΡΕΒΕΖΑ
5 - 9
2 (-2)*
 5ος
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 8
1




* Η ΠΡΕΒΕΖΑ έχει ένα μηδενισμό




Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
 1
Γ1
ΧΑΛΚΙΔΑ 
 2
 Γ2
ΚΕΡΚΥΡΑ 
 3
 Γ3
ΛΑΡΙΣΑ 
 4
 Γ4
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   ΣΑΒΒΑΤΟ  25/6/16
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ

ΡΟΔΙΤΣΑΣ
17.30
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΛΑΡΙΣΑ
2 - 0
ΡΟΔΙΤΣΑΣ
19.15
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
3 - 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/6/2016
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ

     ΡΟΔΙΤΣΑΣ
17.30
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ
3 - 2
     ΡΟΔΙΤΣΑΣ
19.15
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ
2 - 8



ΔΕΥΤΕΡΑ   27/6/16
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ


ΡΟΔΙΤΣΑΣ
17.30
ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
6 - 2
ΡΟΔΙΤΣΑΣ
19.15
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΑΡΙΣΑ
0 - 0



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Γ΄  ΟΜΙΛΟΥ


ΟΜΑΔΑ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΒΑΘΜΟΙ
 1ος 
ΧΑΛΚΙΔΑ
10 - 5
6
 2ος
ΛΑΡΙΣΑ
8 - 4
4
 3ος
ΚΕΡΚΥΡΑ
4 - 5
4
 4ος
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
7 - 15
3





Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
 1
 Δ1
ΕΒΡΟΣ 
 2
 Δ2
 ΚΥΠΡΟΣ
 3
 Δ3
 ΑΡΤΑ
 4
 Δ4
 ΠΙΕΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  25/6/16
1ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ


ΑΝΘΗΛΗΣ
17.30
ΚΥΠΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑ
3 - 1
ΑΝΘΗΛΗΣ
19.15
ΕΒΡΟΣ
ΑΡΤΑ
1 - 0

ΚΥΡΙΑΚΗ  26/6/2016
2ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ


ΑΝΘΗΛΗΣ
17.30
ΕΒΡΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ
0 - 3
ΑΝΘΗΛΗΣ
19.15
ΑΡΤΑ
ΠΙΕΡΙΑ
1 – 0

ΔΕΥΤΕΡΑ  27/6/16
3ος  ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΥ
ΣΚΟΡ
ΓΗΠ.
ΩΡΑ


ΑΝΘΗΛΗΣ
17.30
ΑΡΤΑ
ΚΥΠΡΟΣ
1 - 0
ΑΝΘΗΛΗΣ
19.15
ΕΒΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑ
4 - 0



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Δ΄  ΟΜΙΛΟΥ


ΟΜΑΔΑ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΒΑΘΜΟΙ
 1ος 
ΚΥΠΡΟΣ
6 - 2
6
 2ος
ΑΡΤΑ
2 - 1
6
 3ος
ΕΒΡΟΣ
5 - 3
6
 4ος
ΠΙΕΡΙΑ
1 - 8
0










Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου